• 1
 • 2
 • 3
 • Narty nad morzem przez cały rok!

 • Złap formę przed zimą! Popraw technikę i kondycję!

 • Super rozrywka dla dzieci i dorosłych!

Stok narciarski nad morzem

Zapraszamy do skorzystania z super nowości

STOKU NARCIARSKIEGO pod dachem!

 

Teraz w Albatrosie można uczyć się i doskonalić umiejętności narciarskie i snowboardowe! Pierwszy na polskim Wybrzeżu całoroczny stok narciarski znajduje się 10 min od plaży morskiej, a co więcej tuż obok basenu letniego, gdzie temp. wody dochodzi do 30 stopni C.

Rano kąpiel w morzu lub w hotelowym basenie, a po południu hop na stok by doskonalić umiejętności narciarskie i snowboardowe!

Skorzystaj z tego idealnego połączenia, rozrywka zapewniona bez względu na pogodę!

Na czym to polega?

Amatorzy białego szaleństwa mogą teraz szusować na nartach lub desce przez okrągły rok! Narciarski stok treningowy to unikalna , przesuwająca się taśma imitująca śnieżne pokrycie, przeznaczona do jazdy na nartach i snowboardzie. Do zjazdu wykorzystywane są prawdziwe narty, buty narciarskie, kijki czy snowboard.

Zalecamy korzystanie z własnych butów narciarskich i snowboardowych.

Narciarski stok treningowy świetnie nadaje się do nauki początkujących, a także do doskonalenia profesjonalnych technik, przez  doświadczonych narciarzy.

Złap formę przed zimą!

Fakt, iż jazda na nartach możliwa jest tylko w określonej porze roku, sprawia, że jest ona długo wyczekiwana i upragniona. Ponieważ do tej pory nie mogłeś ćwiczyć jazdy na nartach zanim spadnie śnieg, czyniło to jazdę bez przygotowania fizycznego bardzo niebezpieczną. Teraz masz szansę na prawdziwy trening przed wyjazdem na narty!

Trenerzy alarmują: 2 tygodnie to za mało, żeby przygotować ciało do wyjazdu na nartach. Jeśli chcesz naprawdę poszaleć na śniegu powinieneś zacząć ćwiczyć 2-3 miesiące przed sezonem. Przygotuj się do sezonu trenując u nas. Ćwicząc, wzmacniamy swój układ więzadłowo-stawowy, dzięki czemu w znacznym stopniu niwelujemy ryzyko kontuzji!

Eksperci wyliczyli: 10 minut jazdy na naszym stoku, to 3 km zjazdu na otwartej trasie narciarskiej, a 1 godzina na naszym stoku, to 18 km zjazdu na trasie!!!

 • 10 min - 15 zł  - w tym wypożyczenie sprzętu 
 • 50 % zniżki dla gości Albatros SPA & SKI
 • Mamy buty, narty, deski snowboardowe dla dużych i małych!

 

Zajęcia z instruktorem:

 Zajęcia indywidualne                       Goście Albatrosa                        Goście z zewnątrz

      1 x 30min                                                90zł                                                150zł

   

   

  Uwagi:

  1. Na zajęcia z instruktorem obowiązuje wcześniejsza rezerwacja, a opłata pobierana jest z góry.

   

  Ciekawostki narciarskie:

  ZOBACZ, JAK ROBIĄ TO INNI - na podobnym stoku

   Pakiety specjalne
   Rezerwacja

   ALBATROS SPA & SKI, ul. Uzdrowiskowa 3, 76-107 Jarosławiec, woj. zachodniopomorskie | e-mail: rezerwacja@albatros-jaroslawiec.pl, tel. 59 810 94 69, tel. 503 037 729