Twoja wizyta w SPA Albatros

Albatros SPA & SKI oferuje bogaty program zabiegów relaksacyjnych i kosmetycznych wykonywanych w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt oraz kosmetyki renomowanej marki Dermika, który pozwoli na Twoje pełne odprężenie i regenerację. Po zabiegach zachęcamy do relaksu w naszym letnim basenie z podgrzewaną wodą, jacuzzi oraz saunie fińskiej.

W przyjemnej i ciepłej atmosferze wnętrz nadmorskiego SPA, przy kojących dźwiękach relaksacyjnej muzyki, zadbamy o Państwa dobre samopoczucie oraz zdrowie, redukując stres życia codziennego, jak również pomagając przywrócić harmonię duszy i ciała.

 

Wizyta w SPA - niezbędne informacje

 

Rezerwacji zabiegu w SPA należy dokonać możliwie jak najwcześniej aby dobrać dla Państwa możliwie dogodny termin.

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie 59-810-94-69 lub mailowo rezerwacja@albatros-jaroslawiec.pl

Do SPA najlepiej przyjść 10 min wcześniej aby wypełnić formularz konsultacyjny i przygotować się do zabiegu.

Do SPA najlepiej przyjść w szlafroku, które można wypożyczyć w recepcji. Przebieranie się w szlafrok nie jest konieczne przy zabiegach na twarz. Osoba prowadząca zabieg doradzi, którą część ubrania należy zdjąć w pokoju zabiegowym. Suche stroje kąpielowe lub bielizna zalecane są w przypadku zabiegów pielęgnacyjnych ciała, w tym podczas masaży – w razie konieczności zapewniamy bieliznę jednorazową. Stroje kąpielowe wymagane są podczas zabiegów hydroterapii. Dzięki takim ustaleniom, Twoja intymność będzie zawsze chroniona.

Spóźnienie na zabieg odbywa się kosztem przewidzianego czasu zabiegu.

Biżuterię i inne cenne przedmioty należy pozostawić w pokoju. Obsługa SPA nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione rzeczy.

Radzimy zmyć makijaż przed przyjściem na zabieg na twarz, ponieważ czas jaki kosmetyczka będzie musiała poświęcić na zmycie makijażu, jest cennym czasem Państwa zabiegu.

Po zakończeniu zabiegu terapeuta lub recepcjonista SPA doradzą Państwu produkty do pielęgnacji domowej, które pozwolą dłużej cieszyć się efektami zabiegu, produkty te są dostępne w naszej recepcji.

Anulacja umówionej wizyty w SPA:

W SPA można odwołać wizytę bez konsekwencji nie później niż 24 h przed wyznaczonym czasem. Do 12 h klient zobowiązany jest do pokrycia 50% kosztów zabiegu. W przypadku anulacji zabiegu w czasie krótszym niż 12 h przed umówioną wizytą klient zobowiązany jest pokryć 100% kosztów zabiegu.