Pokoje 1 i 2-osobowe

ALBATROS SPA & SKI oddaje do Państwa dyspozycji 60 pokoi 2-osobowych, 48 pokoi 3-osobowych oraz 11 pokoi 1-osobowych. Oferujemy Państwu także 2 pokoje Junior Suite oraz 14 pokoi Rodzinnych.

Pokoje są zaaranżowane w nowoczesnym i przytulnym stylu. Dla Państwa komfortu pokoje wyposażone są w hotelowe meble drewniane oraz wygodne łóżka z miłą w dotyku pościelą. Wszystkie pokoje posiadają łazienki (wc, prysznic, umywalka) oraz TV i lodówkę.

Dodatkowo, w każdym pokoju hotelowym znajduje się: czajnik, leżak, parawan, koc na plażę, ręczniki. Dbamy również o komfort Państwa dzieci dlatego istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka, bajek do czytania, wanienki do kąpania, przewijaka czy podgrzewacza do butelek.

Wszystkie pokoje hotelowe przeznaczone są dla osób niepalących. Zakaz przyjmowania zwierząt, powoduje ograniczenia w wytwarzania uczulających alergenów zwierzęcych.

Pokoje na piętrze posiadają balkon, a pokoje na parterze taras.

Na terenie obiektu mają Państwo dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego internetu Wi-Fi.

POKOJE 1 OSOBOWE (BUDYNEK A):

W Budynku A na pierwszym i drugim piętrze znajdują się pokoje 1 osobowe z jednym łóżkiem pojedynczym o wym. 90 cm x 200 cm, powierzchnia pokoju 11m2.

POKOJE 2 OSOBOWE (BUDYNEK A):

W Budynku A na pierwszym i drugim piętrze znajdują się pokoje 2 osobowe z jednym łóżkiem małżeńskim o wym. 140 cm x 200 cm, powierzchnia pokoju 11m2.

Dla zwiększenia Państwa wygody i bezpieczeństwa pokoje w Budynku A wyposażone są w system zamków elektronicznych otwieranych za pomocą karty magnetycznej.